“Ilgtspējīgas vides politikas (2)

SIA “Demarsch” EEZ projekta “Ilgtspējīgas vides politikas pārvaldības veicināšana MVU sektorā” ietvaros, rīko apaļā galda diskusiju “Vides politika MVU sektorā”

Tās mērķis ir aktualizēt jautājumu par Vides politikas ieviešanu MVU sektorā, faktoriem, kas kavē Vides politikas īstenošanu, kā arī motivāciju uzņēmējiem un sabiedrībai vairāk iesaistīties Vides politikas īstenošanā.

Aicinām Jūs piedalīties diskusijā klātienē, lai izteiktu viedokli š.g. 29.oktobrī plkst. 10:30 – 11:30 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35, un tiešsaistē internetā http://seminari.chamber.lv/, aptverot Vides jautājumu loku, kas interesē Latvijas sabiedrību un uzņēmējus. Uz diskusiju aicināti Ekonomikas un Vides ministriju pārstāvji, nozaru Asociāciju pārstāvji, sertifikāciju centru uzņēmumi, kā arī mediju pārstāvji.
Diskusijas programma Pielikumā.

Pirms un pēc diskusijas no plkst. 10.00 – 12.00, esiet aicināti īstenot neformālas sarunas pie kafijas galda, uzdodot Jūs interesējošos jautājumus.

Lūdzam apstiprināt dalību diskusijā uz e-pastu: ance@demarsch.lv līdz š.g. 21.10.2015.

Semināra programma

21802657122_e648f9d76d_z

Seminārs “Vides politika uzņēmējam” 24. septembris, Islande hotel, Ķīpsalas iela 2, zāle “A”

Projekta 2. fāze tuvojās noslēgumam.

Projektā kopumā apsekoti 11 uzņēmumi no dažādiem Latvijas novadiem un nozarēm. Esam pateicīgi visiem uzņēmumiem par atsaucību un uzņēmību piedalīties projektā.

Uzsākot 2. un 3. projekta aktivitāti, lai atlasītu uzņēmumus, saskārāmies ar grūtībām, daudziem ražošanas nozares uzņēmumiem bija aktīva pārdošanas sezona un atvaļinājuma laiks, kas nobīdīja reālo apsekošanas laiku. Projektā gan visi ieplānotie darbi pabeigti laikā, jo papildus tika piesaistīti vēl pieci speciālisti. Šobrīd ir uzsākts aktīvs darbs pie iegūto datu analīzes un salīdzināšanas.

SIA “Demarsch” un SIA “Ekodoma” aicina visus mazos, vidējos uzņēmumus kā arī citus interesantus uz semināru “Vides politika uzņēmējdarbībā”, kur uzņēmumi iesaistās ar saviem viedokļiem par to kā ir ieviesuši Vides politiku savā uzņēmējdarbībā, kā  SIA “Getliņi Eko”, un uzņēmums, kuram šāda sertifikāta nav, bet paši ir pietiekoši aktīvi, lai domātu zaļiSIA “Jelgavas tipogrāfija”.

Semināra rīkotāji ar šo pasākumu vēlas uzņēmumiem saprotami izskaidrot dažādos terminus, kas saistās ar vides politiku, un uzskatāmi parādīt, ka, lai kaut ko darītu ilgtermiņā Vides politikā nav vajadzīgs daudz, tikai mazliet zināšanas un izpratne. Otra semināru rīkotāju vēlme šajā seminārā uzsākt sociālu kampaņu, kur mudinātu uzņēmumus iesaistīties parādot, ka jums rūp Vide.  Organizatori priecāsies, ja jūs arī būtu starp tiem, kas atrastu iespēju pievienoties šai kampaņai.

Projektu atbalsta 11 dažādi Latvijas nozaru uzņēmumi. Projektu ieviesēji tiem ir  ļoti pateicīgi, jo bez viņu laika, sniegtajām atziņām nav iespējams tālāk strādāt pie projekta īstenošanas – Apmācību materiāla izveides.

Semināra programma